S-Works Epic xtr

S-Works Epic xtr

  • Rama S-Works Epic dopracowana jest w każdym najdrobniejszym szczególe, od układu warstw włókien węglowych FACT 12m, gdzie wypróbowaliśmy tysiące konfiguracji, przez redukcję masy i dynamikę jazdy, aż po leciutki karbonowy łącznik dampera. Wszystko po to, by dać pewność, że wybrany osprzęt zostanie osadzony na najlepszej możliwej bazie..
  • Widelec to 100 milimetrów najefektywniejszego zawieszenia w smukłej, ale sztywnej obudowie RockShox SID SL Ultimate – oto widelec RockShox SID SL Ultimate BRAIN, absolutna perfekcja i szczyt możliwości zawodniczej amortyzacji XC.
  • Najnowszy Epic nie wypiera się swoich korzeni, ale wykorzystuje najefektywniejszą amortyzację Brain, jaką udało się do tej pory stworzyć, by nikt nie odebrał mu miana demona prędkości. Najnowszy BRAIN został zaprojektowany od nowa razem z Epicem i w nowej odsłonie jest jeszcze skuteczniejszy. Zamienia cały wysiłek, który wkładasz w pedałowanie, w ruch do przodu, a jednocześnie jeszcze płynniej tłumi duże wyboje i małe nierówności, które tak często wybijają z rytmu w trakcie jazdy
  • Osprzęt S-Works od Laury obejmuje kompletny napęd XTR 1×12 , hamulce XTR.
  • Waga to: 9,48kg – 9,88kg w zależności od specyfikacji na dany wyścig.
Do góry