MTB Rider – Wyniki

rok 2022 (kategoria juniorka u-19)

  • Puchar Austrii (Langenlois)  –  6 miejsce
  • Puchar Czech (Brno)  –  14 miejsce
  • I Puchar Polski (Krynica Zdrój)  –  2 miejsce 
  • Junior Series Austria (Haiming)  –  18 miejsce
  • Junior Series Czechy (Nove Mesto)  –  45 miejsce
  • II Puchar Polski  (Jastrzębie Zdrój)  –  3 miejsce
  • Junior Series (Jelenia Góra)  –  14 miejsce

rok 2021 (kategoria juniorka młodsza u-17)

  • Brązowy medal Mistrzostw Śląska
  • Srebrny medal  Mistrzostw Mazowsza
  • Mistrzostwa Polski – 6 miejsce
  • Maja Race uci C1 – 3 miejsce

rok 2020 (kategoria juniorka młodsza u-17)

  • V-ce Mistrzostwo Śląska
  • brązowy medal  Mistrzostw Mazowsza
  • Puchar Polski – 5 miejsce w klasyfikacji generalnej
  • V eliminacja Pucharu Mazowsza – 2 miejsce

rok 2019 (kategoria młodziczka u-15)

  • Srebrny medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików
  • V-ce Mistrzostwo Śląska
  • Puchar Polski – 4 miejsce w klasyfikacji generalnej
  • Dwa razy złoto na BikeMaraton

rok 2018 (kategoria młodziczka u-15)

  • Brązowy medal Mistrzostw Polski
  • V-ce Mistrzostwo Śląska
  • Puchar Polski – 4 miejsce w klasyfikacji generalnej
  • Bike Race Rybnik –  1 miejsce

rok 2017 (kategoria żak)

  • Mistrzostwo Śląska XCO
  • 1 miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Wodzisławia XC
  • 2 miejsce w Pucharze Polski XC (Wałbrzych)

rok 2016 (kategoria żak) 

  • 2 miejsce w finale Pucharu Polski mtb xc
  • 4 miejsce w mistrzostwach świata dzieci i młodzieży
  • 2 miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Szlaku Solnego

rok 2015 (kategoria 8-10)

  • Mistrzyni Polski w kat 8-10
  • 3 miejsce w Pucharze Austrii (youngstercup Windhaag)
  • 1 miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Szlaku Solnego

rok 2014 (kategoria 8-10)

  • 3 miejsce w Mistrzostwach Polski w kat. 8-10
  • 2 miejsce na jednej z edycji Pucharu Polski
  • 1 miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Szlaku Solnego

rok 2013

  • Mistrzyni Polski w kat dzieci
  • 2 miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Szlaku Solnego

rok 2012

  • 2 miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Szlaku Solnego

Maja Race (Jelenia Góra 2021)

Mistrzostwa Polski (Boguszów Gorce 2021) 

 

Do góry