Trener Mentalny – współpraca

Wioletta Choma

  • Absolwentka Akademii Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka
  • Certyfikowany Coach Biznes and Life
  • Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w biznesie, zarządzaniu ludźmi, szkoleniach i coachingu. To niezwykle wartościowy zbiór doświadczeń, który jest motorem napędowym mojej pasji, czyli pomagania innym w uwalnianiu własnego POTENCJAŁU, poprzez Trening Mentalny. Grupą szczególnie mi bliską są właśnie SPORTOWCY.

Sport towarzyszy mi od najmłodszych lat mojego życia.  Z jednej strony jestem cały czas aktywna fizycznie, z drugiej, mam ogromną przyjemność, a zarazem przywilej wspierać mentalnie moją nastoletnią córkę, która spełnia swoje marzenia, trenując wyczynowo z sukcesami kolarstwo górskie.

Profesjonalną wiedzę w zakresie Treningu Mentalnego zdobyłam ucząc się od Najlepszych, czyli Jakuba B. Bączka, najwybitniejszego Trenera Mentalnego w kraju, który wraz drużyną polskich siatkarzy zdobył Mistrzostwo Świata.


Wspieram SPORTOWCÓW niezależnie od wieku, rodzaju dyscypliny i etapu swojej kariery sportowej. Ponadto trenerów, a także rodziców dzieci, które są dopiero na początku swojej drogi do MISTRZOSTWA.

Zatem jeśli chcesz, WZMOCNIĆ PEWNOŚĆ SIEBIE, NAUCZYĆ SIĘ DAWANIA SOBIE PRAWA DO PORAŻKI, ODZYSKAĆ WEWNĘTRZNY SPOKÓJ I POSIĄŚĆ NAWYK ZWYCIĘŻANIA, napisz  już dzisiaj i umów się na pierwszą sesję .

Czekam na Was 🙂

Do góry